Naša záhrada Octopia.sk

Ochrana osobných údajov

Nakoľko berieme veľmi vážne ochranu Vašich osobných údajov, je pre nás dôležité, aby boli Vaše osobné údaje v bezpečí. Všetky osobné údaje, ktoré sú získavané počas Vašej návštevy na našich stránkach sú spracované v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov (ďalej len zákon o ochrane OÚ).

Kontaktný formulár

V prípade kontaktovania našej spoločnosti dobrovoľne zadávate Vaše osobné údaje v kontaktnom formulári v sekcii Kontakt. Vaše osobné údaje v rozsahu mena, priezviska, e-mailu a telefónneho čísla uchovávame 1 rok. Ak chcete vedieť, aké konkrétne údaje o Vás uchovávame, radi Vám ich na vyžiadanie poskytneme v písomnej podobe. Pokiaľ by ste zistili, že niektoré z Vašich údajov nie sú správne, radi ich opravíme podľa aktuálnej správnosti. Bližšie informácie o ochrane osobných údajov nájdete priamo v sekcii Kontakt v rámci kontaktného formuláru.

Google Analytics , FB Pixel, SmartLook

V rámci štatistického zisťovania návštevnosti našich stránok využívame Google Analytics a Facebook Like & Share. Pri štatistike nám poskytujú nasledovné informácie:
1. koľko ľudí chodí na naše stránky a ich približnú lokáciu
2. odkiaľ prišli návštevníci na naše stránky (z vyhľadávania Google, z iných stránok, zadali internetovú adresu, z Facebooku, …)
3. či na zobrazenie stránky použili mobilný telefón alebo počítač. Na základe týchto informácií vieme zistiť, či našim návštevníkom vyhovuje dané responzívne spracovanie stránky.
4. Ako dlho naši návštevníci zotrvali na našich stránkach a aké blogy majú najradšej. Táto informácia

Na aké účely používame tieto informácie

Spracovávané informácie o Vás využívame na tieto činnosti:
1. Prvý kontakt pri nadviazaní spolupráce - Vaše poskytnuté informácie v kontaktnom formulári nám pomáhajú pri kvalitnejšej a konkrétnejšej reakcii na Vaše ponuky spolupráce.
2. Analýza návštevnosti - podľa štatistických zistení z Google Analytics vieme, ktoré z našich stránok navštevujete a ktoré sa Vám najviac páčia.
3. Zlepšenie webstránky - zo štatistických zistení vieme určiť, ktoré stránky sú najmenej navštevované a tým pádom vieme, že na nich musíme zapracovať a zlepšiť ich pre Vašu väčšiu spokojnosť.

Vaše bezpečie je pre nás prvoradé

V rámci zbierania a spracovávania Vašich osobných údajov je Vaša bezpečnosť na prvom mieste. Implementovali sme rôzne bezpečnostné systémy na ochranu Vašich osobných údajov a s príchodom nových technológií ich neustále aktualizujeme, aby sme Vám zaručili maximálnu ochranu.

Tretie strany

Na našich stránkach odkazujeme na stránky tretích strán, ktoré majú vlastné podmienky ochrany a spracovania osobných údajov, nezávislé od našich. Nie sme zodpovední za obsah a aktivity týchto strán, ale ak máte podozrenie na neoprávnené konanie tretích strán, kontaktujte nás prosím cez kontaktný formulár.

Neposkytujeme Vaše údaje tretím stranám

Nepredávame, neposkytujeme, ani neobchodujeme s Vašimi osobnými údajmi získanými na našich stránkach tretím stranám. Odovzdanie Vašich osobných údajov štátnym organizáciám sa uskutočňuje len na základe riadnych a právoplatných právnych rozhodnutí v súlade so zákonom Slovenskej republiky.

Vymazanie osobných údajov

Vaše osobné údaje získané z kontaktného formulára využívame na dohodnutie spolupráce. Vaša účasť je dobrovoľná a ak súhlas s prijímaním týchto informácií odvoláte, môžete kedykoľvek požiadať o vymazanie Vašich údajov. Štatistiky o našich návštevníkoch, získané pomocou Google Analytics, FB Pixel a SmartLook, budú uchované 14 mesiacov a potom automaticky vymazané.

Zmeny v podmienkach o ochrane osobných údajov

Ak sa rozhodneme zmeniť podmienky ochrany osobných údajov, uverejníme ich na tejto stránke.

Kontaktujte nás

Ak máte akékoľvek otázky alebo podnety, neváhajte nám napísať.
E-mail: oskera@octopia.sk
Tel.č.0949 748 206