Ako zavlažovať záhradu?

Jar už máme v plnom prúde. Vonku nám zatiaľ prevládajú príjemné teploty, ale každú chvíľku k nám prídu znova trópy. Niektorí ľudia ich milujú, niektorí nenávidia. Ale Vaša záhrada v tej dobe neuveriteľne trpí a preto sme sa rozhodli Vám pomôcť vybrať ten pravý spôsob, ako Vašu záhradu zavlažovať.

Povrchové zavlažovanie

Na túto činnosť existuje neskutočne veľa pomocníkov, ktorí Vám dokážu ušetriť čas a manipulácia snimi je jednoduchá. Pri výbere správneho pomocníka si treba dobre prečítať manuál a vybrať ten správny. Hlavným parametrom pri výbere by mal byť tlak a dĺžka pokrytia pri polievaní. Pri polievaný svojej záhrady týmto typom už budete ale potrebovať aj silnejšie čerpadlo na vodu. Čo určite viem, že obyčajná ponorka Vám s preklápacím zavlažovacom ani nepohne. Tak pozor nekupujte, aby Vaše čerpadlo dokázalo rozhýbať Vašich pomocníkov.

Pri polievaní svojej záhrady s týmto typom už budete, ale potrebovať aj silnejšie čerpadlo na vodu. Čo určite viem že obyčajná ponorka Vám s preklápacím zavlažovačom ani nepohne. Tak pozorne kupujte, aby Vaše čerpadlo dokázalo rozhýbať Vašich pomocníkov.

Starší článokKontrola automatických závlah po zime
Novší článokAkú robotickú kosačku kúpiť?

Komentáre (0)
Ešte nemáme k tejto téme žiadne komentáre.
Váš komentár