Naša záhrada Octopia.sk
Realizácie záhrad pre developera
Komplexné záhradné služby

Služby pre developera

Spoločnosť Octopia.sk poskytuje komplexné záhradné služby pre developera. Poskytujeme služby na kľúč, od návrhu až po realizáciu pre všetky druhy záhrad a priestorov. Naši záhradní architekti vytvoria kreatívny návrh záhrady zohľadňujúci vaše požiadavky a rozpočet. Naši záhradní dizajnéri sa postarajú o realizáciu projektu s použitím najkvalitnejších materiálov. Prezrite si naše práce na videu a dajte nám šancu ukázať vám naše schopnosti.

Naši záhradní architekti sa postarajú o kreatívny návrh záhrady, ktorý bude zohľadňovať Vaše požiadavky, rozpočet a klimatické podmienky. Navrhneme Vám riešenie, ktoré bude prispôsobené konkrétnym potrebám Vašej nehnuteľnosti, či už ide o relaxačný priestor pre rodinu, záhradu na grilovanie, alebo priestor pre oddych s krásnym výhľadom.

Naši záhradní dizajnéri sa postarajú o kompletnú realizáciu projektu, od prípravy pôdy a inštalácie závlahového systému, až po výsadbu a údržbu. Používame len najkvalitnejšie materiály a najnovšie technológie, aby sme zabezpečili dlhotrvajúcu kvalitu záhrady. Sme si istí, že Váš trávnik bude vyzerať skvele a prispievať k atraktívnosti vašej nehnuteľnosti.

Naša spoločnosť vám zabezpečí všetky služby potrebné k úspešnej realizácii projektu, od komunikácie s úradmi, po povolenia, až po kompletnú realizáciu. Takže sa môžete spoľahnúť na kvalitný výsledok a úsporu času a energie.

Naše práce vo videu

Načítavám video...

Čo vám vieme ponúknuť

Aký je postup prác?

Obhliadka na mieste realizácie

Pri obhliadke vášho projektu si prejdeme vaše špecifikácie a pozrieme si vašu pripravenú vizualizáciu projektu, ak ju nemáte, radi vám ju vypracujeme.

Návrh a vypracovanie cenovej ponuky

Rozumieme, že ako developer máte určitý rozpočet na záhradné služby. S radosťou pre vás vytvoríme návrh záhrady, ktorý bude prispôsobený vašim finančným možnostiam. Ak máte konkrétnu predstavu o vzhľade záhrady, s radosťou vypracujeme individuálny návrh a cenovú ponuku na mieru.

Realizácia projektu

Realizácia projektu je individuálna časť, určíme si plán postupu. Pri realizácii používame len kvalitné materiály, aby sme vám odovzdali projekt, ktorý vydrží roky.

Odovzdanie projektu

Po dokončení prác na vašom projekte vám ho radi odovzdáme a vy si ho môžete skontrolovať, aby ste sa mohli presvedčiť o jeho kvalite. Samozrejmosťou je aj vystavenie faktúry po ukončení prác, takže sa nemusíte o nič starať. Veríme, že spolu s nami dosiahnete výborné výsledky a budete s našimi službami spokojní.

Aký je postup pri realizácii veľkých projektov pre developera.
Je tu len pár odpovedí, ale pokiaľ ste nenašli tu svoju, prosím, kontaktujte nás. Radi vám odpovieme na vaše otázky.

Najčastejšie otázky k projektom pre developerov

Elektroinštalácia

Pri záhrade na kľúč odporúčame zákazníkom spraviť vonkajší rozvod elektrickej energie. Vytiahneme vám elektrické káble z rozvádzača v dome alebo priamo z hodín. Presný spôsob prevedenia prác vieme povedať až po obhliadke. Dbáme pri tom, aby sme čo najmenej zasiahli napríklad do fasády. Pri vytiahnutí elektrického kábla z hodín musíte rátať s cenou pre Západoslovenskú distribučnú za znovu zaplombovanie (cena 30€ v roku 2021).

Oplotenie pozemku

Zabezpečíme pre vás oplotenie pozemku. Naším dodávateľom materiálu je Martinec M+M (kalkulačka na materiál). Každé mesto/dedina má svoje VZN a upravuje povolenú výšku plotu.

Stavebné práce

Časť stavebných prác vám dokážeme zabezpečiť sami, pri zložitejších projektoch spolupracujeme s overenými stavebnými firmami. Presné informácie vám poskytneme až po obhliadke.

Aký zdroj vody na automatickú závlahu?

Na automatickú závlahu je vhodný akýkoľvek zdroj vody. Pri niektorých postačia na záhradu 3 sekcie na zavlažovanie, pri menej výdatných zdrojoch vody budete potrebovať viac sekcií. Väčším problémom, ale riešiteľným, je piesok v studni, pri ktorom je potrebné počítať s o niečo drahším riešením kvôli filtrácii vody.

Ako dlho trvá realizácia automatickej závlahy?

Realizácia automatickej závlahy pre štandardnú záhradu nám trvá 1 až 3 dni. Presnejší odhad vám poskytneme až po obhliadke.

Ovplyvňuje cena kobercového trávnika jeho kvalitu?

Určite áno. Lacné kobercové trávniky (od 2,50€/m²) sú zväčša zasiate na jeseň a predávané na jar alebo naopak. Pestujú sa teda iba polovicu vegetačnej sezóny. Nemajú dostatočne vyvinutý koreňový systém, preto sú náchylnejšie na choroby a horšie sa zakoreňujú.

Kedy sa dá položiť kobercový trávnik?

Trávnikové koberce sa dajú pokladať prakticky počas celého roka, okrem mrazivých dní. Pri vysokých letných teplotách je ideálne, ak je na pozemku nainštalovaný závlahový systém.

Máme kopanú / vŕtanú studňu?

Jediný rozdiel spočíva v ochrannom obale čerpadla pri kopanej studni. V kopanej studni s modernými čerpadlami vytvára vír, ktorý môže spôsobiť poškodenie čerpadla.

Elektrická prípojka

Závlaha sa dá vykonávať aj bez elektrickej energie, ale je výhodnejšie, ak je k dispozícii elektrický prúd 230 V pre riadiacu jednotku a elektroventily. V prípade potreby zabezpečíme spoľahlivého elektrikára. (Certifikáty si môžete pozrieť tu).

Aké certifikáty vlastníme?

Naše certifikáty si môžete pozrieť v sekcii Certifikáty alebo kliknite sem.

Jarná a jeseňná údržba automatickej závlahy

Automatickú závlahu je potrebné pred zimou zazimovať, aby bola chránená pred mrazom. Na jar je dôležité skontrolovať trysky a vyčistiť ich.

Kde pracujeme?

Okres Bratislava
Čunovo, Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Jarovce, Karlova Ves, Lamač , Nové Mesto, Petržalka, Podunajské Biskupice, Rača, Rusovce, Ružinov, Staré Mesto, Vajnory, Vrakuňa, Záhorská Bystrica

Okres Dunajská Streda
Báč, Bellova Ves, Blahová, Blatná na Ostrove, Čakany, Čenkovce, Dunajská Streda, Dunajský Klátov, Holice, Horná Potôň, Horný Bar, Hubice, Hviezdoslavov, Jahodná, Janíky, Kostolné Kračany, Kráľovičove Kračany, Kvetoslavov, Kyselica, Lehnice, Lúč na Ostrove, Macov, Mierovo, Michal na Ostrove, Nový Život, Oľdza, Orechová Potôň, Potônske Lúky, Rohovce, Sap, Šamorín, Štvrtok na Ostrove, Trnávka, Veľká Paka, Veľké Blahovo, Vieska, Vydrany, Zlaté Klasy

Okres Galanta
Abrahám, Čierna Voda, Čierny Brod, Dolná Streda, Dolné Saliby, Galanta, Gáň, Horné Saliby Hoste Jánovce Jelka Kajal Košúty Kráľov Brod Malá Mača Matúškovo Mostová Pusté Úľany Sereď Sládkovičovo Šalgočka Šintava Šoporňa Tomášikovo Topoľnica Váhovce Veľká Mača Veľké Úľany Veľký Grob, Vozokany, Zemianske Sady

Okres Malacky
Borinka, Gajary, Jablonové, Jakubov, Kostolište, Kuchyňa, Láb, Lozorno, Malacky, Malé Leváre, Marianka, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Plavecký Štvrtok, Rohožník, Sološnica, Stupava, Studienka, Veľké Leváre, Vysoká pri Morave, Zohor

Okres Pezinok
Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Modra, Limbach, Pezinok, Píla, Slovenský Grob, Svätý Jur, Šenkvice, Štefanová, Viničné, Vinosady, Vištuk

Okres Senec
Bernolákovo, Blatné, Boldog, Čataj, Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Chorvátsky Grob, Igram, Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, Kaplna, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Rovinka, Senec, Tomášov, Tureň, Veľký Biel, Vlky, Zálesie

Okres Senica
Cerová, Hlboké, Hradište pod Vrátnom, Jablonica, Lakšárska Nová Ves, Osuské, Senica, Plavecký Peter, Prietrž, Prievaly

Okres Trnava
Biely Kostol, Bíňovce, Bohdanovce nad Trnavou, Boleráz, Borová, Brestovany, Bučany, Buková, Cífer, Dechtice, Dlhá, Dobrá Voda, Dolná Krupá, Dolné Dubové, Dolné Lovčice, Dolné Orešany, Horná Krupá, Horné Dubové, Horné Orešany, Hrnčiarovce nad Parnou, Jaslovské Bohunice, Kátlovce, Košolná, Križovany nad Dudváhom, Lošonec, Majcichov, Malženice, Naháč, Trnava, Opoj, Pavlice, Radošovce, Ružindol, Slovenská Nová Ves, Smolenice, Suchá nad Parnou, Šelpice, Špačince, Šúrovce, Trstín, Vlčkovce, Voderady, Zavar, Zeleneč, Zvončín

Čo o nás
vravia klienti

Objednávka nezáväznej obhliadky a vypracovanie cenovej ponuky zadarmo

Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať, aby sme sa dohodli na termíne obhliadky.

Prosím zadajte všetky povinné údaje.

Cenník / Cenová ponuka