Automatická závlaha

Naším cieľom je poskytovať našim zákazníkom skutočne komplexné služby a automatická závlaha je jednou z najdôležitejších požiadaviek, pokiaľ máte veľkú záhradu. Automatická závlaha vám dokáže ušetriť množstvo času, ale na druhej strane sa do detailu o vašu záhradu postará. Závlahový systém je dnes jednou z moderných požiadaviek, ktoré majitelia domov, a teda aj záhrady, majú.

Aby však systém správne fungoval, je tiež potrebné ho vhodne navrhnúť, o čo sa postaráme my.

Nemenej dôležitá je aj správna realizácia riešenia. Práve pre tieto riešenia sme tu my – odborníci, pretože vieme, ako má dobre navrhnutý systém fungovať. V tejto oblasti máme viac než bohaté skúsenosti, ktoré vám radi sprostredkujeme a pretransformujeme do finálneho riešenia. Ak má váš trávnik nedostatok vlahy, bude chradnúť a žltnúť. Celá záhrada sa tak môže veľmi ľahko zničiť, nehovoriac o tom, že sa vám nepodarí na nej nič vypestovať. Každá rastlina a predovšetkým trávniť majú svoje špecifické potreby, podľa ktorých je potrebné záhradu zalievať. Dôležitá je predovšetkým pravidelnosť a rovnomernosť závlahy. Nechajte si teda riešenie pripraviť nami a sami uvidíte!

Čo Vám vieme ponúknuť

Návrh projektu

Možeme Vám navrhnuť zavlahový systém pre Vás. Sme certifikovaný na značky Toro a Hunter.

Montáž

Odovzdajte Váš projekt do rúk odborníkov. Postaráme sa o všetky potrebné veci na inštaláciu automatickej závlahy.

Servis

Naša práca nekončí odovzdaním projektu, ak budete potrebovať, vieme pre vás realizovať aj následnú údržbu.

Časté otázky FAQ

Je tu len pár odpoveďí, ale pokiaľ ste nenašli tu svoju tak prosím nás kontakujte. Radi Vám odpovieme na Vaše otázky.

Certifikáty

Naše certifikáty možete pozriet tu.

Cenník / Cenová ponuka

Cenu automatickej závlahy Vám vieme povedať až po vypracovaní projektu. Nevieme Vám špecifikovať cenu napr. za m2.
Vypracovanie cenovej ponuky Vám spravíme zadarmo.

Aký zdroj vody?

Pre automatickú závlahu je každý zdroj vody dobrý. Len pri niektorých stačí na Vašu záhradu 3 sekcie na zavlažovanie pri menej výdatných zdrojov vody bude tých sekcií viac.Väčší problém, ale riešiteľný je piesok v studňi. Pri tomto probléme treba rátať o niečo drahším riešiem kvôli filtrácií vody.

Radiacie jednotky

Riadiacich jednotiek je veľa druhov, ale základné rozdelenie je podľa umiestnenia vnútorná, vonkajšia a vodoodolná. Vnútorná radiacia jednotka býva s pravidla najlacnejšia čo opačný pripád je vodoodolná.
Dnešnej dobe vieme Vám nainštalovať radiaciu jednotku úplne zákadnú až po napojenie automatickej závlahy na inteligentý dom napr. Jabatron.

Elektrická prípojka

Je veľa riešení, ako spraviť závlahu aj bez elektriky. Ale výhodou je ak pri radiacej jednotke a elektro ventilov máme prívod elektriky 230V. Ak je možnosť doviezť elektriku tak Vám to vieme zabezpečiť máme Samostatného elektrikára (Certifiká si možete pozrieť tu).