Kobercový trávnik

Pokládka trávnika je tiež jedno z riešení pre vašu záhradu, ktoré si vyžaduje dôkladné a šetrné zaobchádzanie. Ak teda preferujete mať krásny trávnik bez ohľadu na vaše pestovanie, zaobstarajte si predpestovaný trávnatý koberec, o ktorý sa postaráme my. Vašou veľkou výhodou tejto pokládky trávnika bude, že vám ušetrí ďalší čas a energiu. Vaše okolie domu bude vyzerať vždy upravené, ale pritom je dôležité zvoliť si trávnik, ktorý bude skutočne spĺňať vaše očakávania a na to sme tu my!

Pokládka trávnika je veľmi vhodná predovšetkým do záhrady, kde by bolo skutočne obtiažne vypestovať zeleň alebo ak máte malé deti, ktoré sa často budú hrať vonku. Sme odborníci, ktorí presne vedia, kde a ako je pokládka trávnika vhodná. Napríklad je dôležité, aby bola podkladom priepustná zemina alebo drobivá pôda. Keď teda pôdu presypete pieskom, základ bude oveľa lepší. Tiež je potrebné pôdu vyčistiť a vyničiť burinu. Práve všetko toto vám vieme zabezpečiť my.

Takýto hotový trávnik je teda ideálny pre milovníkov dokonalosti a praktických riešení. Je jednoduchý na údržbu a vyzerá fantasticky! Nechajte si ho však nainštalovať odborne – v tom vám my pomôžeme. Navyše, máte na výber z množstva typov a riešení trávnikov, aby vám váš výber vynikajúco zapasoval do vašej záhrady.

Čo Vám vieme ponúknuť

Terenné úpravy

Spolupracujme s vacerími firmami, tažkou technikou, dodávateľom zeminy.

Položenie kobercového trávnika

Je chulostivá vec, trávnik musí byť správne položení, aby sa ujal.

Časté otázky FAQ

Je tu len pár odpoveďí, ale pokiaľ ste nenašli tu svoju tak prosím nás kontakujte. Radi Vám odpovieme na Vaše otázky.

Cenník / Cenová ponuka

Cena záleži od ceny kobercovej trávy ale cena aj pokládkov začína od 7€ / m2. Vypracovanie cenovej ponuky Vám spravíme zadarmo.

Kobercový trávnik

Vieme Vám zabezpečiť kobercový trávnik, ale pokiaľ máte svojho dodávateľa tak si môžete zabezpečiť trávu aj sami.